Zamówienia personalizowane

Moja Droga, czyżbyś prawie już znalazła swoje wymarzone drobiazgi? I chcesz takie same, ale inne? Samo życie!

Jedną z niewątpliwych zalet wybierania biżuterii hand-made jest to, że można sobie to i owo zmienić. Co mogę dla Ciebie zmienić:
– przerobić kolczyki na klipsy,
– zmienić zapięcia w kolczykach – np. zmienić zamknięte bigle na sztyfty,
– śliczna bransoletka na rękę, chcę taką samą, ale na kostkę,
– wykonać bransoletkę taką, jak ta w sklepie, ale z innymi kamieniami,
– wykonać np. kolczyki jak te ze zdjęcia, ale w innym kolorze,
– wisiorek, którego jeszcze nie ma, żeby był do kompletu z kolczykami, które sobie upatrzyłaś,
– naszyjnik lub bransoletka takie, jak te w sklepie, ale z innym zapięciem

Nie ma najmniejszego problemu! To tylko przykładowe modyfikacje. Nie każdą zmianę da się technicznie zrealizować, czasem wymaga to wykonania zupełnie nowego przedmiotu. Jednak to nie kłopot, a na swoje zamówienie nie będziesz musiała długo czegoś. Niektóre z tych zmian to tylko formalność i mogę je zrealizować „na poczekaniu”. Inne bywają bardziej czasochłonne, ale nadal jest to po prostu moja praca.

Jak zamówić?

Wyślij maila na butik@shibui.pl i napisz, jakie zmiany chciałabyś wprowadzić albo co dodatkowego mogę dla Ciebie zrobić. Ja z uwagą przeczytam i odpiszę Ci, czy jest to wykonalne i jak długo potrwa spełnienie Twojego marzenia 🙂

Jeżeli to tylko możliwe i posiadasz skrawek materiału, z którego wykonana została Twoja kreacja, koniecznie daj nam o tym znać. Szczególnie, jeśli próbujesz dopasować kolorystycznie biżuterię do kreacji.

Ile to kosztuje?

Trudno przewidzieć i uogólnić koszty każdej możliwej zmiany. Kiedy dowiem się, co jest do zrobienia, podam Ci tę informację w mailu zwrotnym.

Zdecydowanie najczęstszą zmianą jest zamiana kolczyków w klipsy – zamiana srebrnych zapięć kolczykowych na wygodne, posrebrzane klipsy jest zupełnie bezpłatna. Zamiana zapięć kolczykowych na klipsy wykonane ze srebra próby 925 to zazwyczaj dodatkowy koszt ok. 20 zł.

Inna częsta zmiana, to zmiana kamienia – zupełnie inną cenę ma nietypowa perła naturalna, a inną perła seashell, choć nadal obie są po prostu piękne.

Prawdopodobnie mogę też wykonać dla Ciebie wybrany model bransoletki ze zmienionym zapięciem np. zapięcie przesuwne zamienić na karabińczyk ze stali chirurgicznej lub srebrny. Zazwyczaj koszt pierwszego to ok. 5-10 zł, koszt drugiego to 7-20 zł. Na cenę wpływa zarówno wielkość zapięcia, jak i wykończenie np. złocenia, jeśli takich potrzebujesz.

Podobnie ma się sprawa z koralikami – zwykłe koraliki mają inną cenę, niż te z metaliczną powłoką lub pokryte 24K złotem.

Z kolei wykonanie danego modelu biżuterii w zupełnie innej kolorystyce, która wykracza poza naszą podstawową ofertę, może wiązać się z większymi kosztami ze względu na dostępność materiałów. Jak pisaliśmy wcześniej, szczegółowe warunki cenowe podajemy zawsze dopiero, gdy wiemy co jest do zrobienia. Bo czasem okazuje się, że nawet spora zmiana nie wpływa na cenę finalną wyrobu 😉

Masz pytania?

Napisz do nas email na butik@shibui.pl, lub zadzwoń na 725-577-757. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej. Opiszemy lub oddzwonimy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Please reload